Buradasınız › İş ve Kariyer › Politikamız
ALCE olarak iş ahlakı standartlarına verdiğimiz değeri ana hatlarıyla ortaya koymak bizim için önemlidir. Bu iş ahlaki standartlarının sadece yasal ve ulusal standartlar ile sınırlı kalmayıp daha uzun soluklu bir amacı olmasını hedeflemekteyiz.

Dış kurumlar ve kişiler üzerindeki etkimiz; iş yerimizde, faaliyet gösterdiğimiz pazarda, çalıştığımız firmalarda ve içinde bulunduğumuz yaşam alanında davranış biçimlerimize bağlıdır.

ALCE Çalışanları, işyerimizde ve işyerimizi temsil ettikleri yerlerde ALCE değerlerine saygı duymalı, sorumluluk taşımalı ve ekip çalışmasını desteklemelidir.

ALCE çalışanlarına adil ücret ödemek, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için bütün mevcut olanakları kullanacaktır. Çünkü ALCE'nin değeri insana verilen değerle ölçülür, ALCE'nin gücü çalışanlarının bilgi sermayesinde gizlidir.

Çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışmasını sağlamak, iş etkinliğini ve çalışma verimini yükseltmek için gerekli çalışmalar yapmaktadır.

Çalışanlarımızı değerlendirirken mevcut yaptıkları iş ile değil özelliklerine göre en ideal pozisyonda çalışması için gereken olanakları sağlarız.

Yeni açılan pozisyonlar için, ilk önceliğimiz bünyemizdeki insan kaynağı değerlerimizden yararlanmaktır.

ALCE; uluslar arası çalışma koşulları standartlarını yakalamak ve sürdürmek için çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimleri için yatırım yapmaya devam edecektir.

İŞE ALIM SÜRECİ

ALCE, işin gerektirdiği tecrübe ve birikimin yanı sıra işe alınacak personelde sorumluluk ve liderlik özelliklerinin de barındırılmasını ister. İşe alım sürecinde sadece bugünün ihtiyaçları değil, geleceğin ihtiyaçları da dikkate alınarak personel istihdamı sağlanır.

Gelen başvurular arasından uygun kişiler ile telefonda yapılan görüşme sonrasında ilk görüşmeler, ilgili bölüm yöneticisi ve İnsan Kaynakları ile birlikte gerçekleştirilir. İlk görüşmelerin ardından süreç olumlu görülürse ikinci görüşmeler planlanır ve uygulamaya geçilir. İkinci görüşmede olumlu değerlendirildikten sonra ücret konusunda adaylarımıza beklentimizi sunarız. Bütün bu süreçlerin olumlu sonuçlanması ile adayımız ALCE bünyesine katılmış olur.
İŞ ve KARİYER
Politikamız